phone
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
+48 502 430 435

Jesteśmy jednymi z wielu, ale nie jesteśmy tacy, jak inni.

 

INGS Businnes Direct – to pionierska i nowatorska platforma internetowa specjalizująca się w zakresie udostępniania świadczeń wszelakich usług transportowych oraz kurierskich skierowana do klientów biznesowych, firm i mikroprzedsiębiorstw, ale także do wszystkich klientów indywidualnych. Wierzymy, że właśnie nasi klienci dostrzegą w nas prekursorów nowego nurtu kurierskiego, działającego o kilka poziomów wyżej, niż aktualny rynek.

INGS Businnes Direct pozwoli każdemu błyskawicznie, bez żadnych formalności i zbędnych utrudnień, uwzględniając konkurencyjne ceny oraz jakość usług, nadać dowolną przesyłkę, nie tylko na terenie kraju, ale także daleko poza jego granice.

Spośród wielu podobnych firm utrzymujących się obecnie na rynku, INGS Business Direct wyróżnia przede wszystkim nieprzeciętność i nieschematyczność. Wieloletnie doświadczenie w branży, idąca za nim jakość świadczonych usług i poważni partnerzy, a także radość z wykonywanej pracy i indywidualne podejście, które w zależności od potrzeb klienta zawsze otwiera drzwi do nowych możliwości to główne argumenty przemawiające za podjęciem współpracy właśnie z nami, do czego serdecznie wszystkich Państwa zachęcamy.